«  Archiwum aktualności - kwiecień 2013 »

 • II NIEDZIELA WIELKANOCNA czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 27.04.2014 r.

  Dodano: 27 kwietnia 2014 r.

   Ogłoszenia duszpasterskie

  II NIEDZIELA WIELKANOCNA czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 27.04.2014 r.

  1. Druga niedziela Wielkanocy, jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego na zakończenie każdej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego. Kto w dniu tym przystąpi do Źródła Życia – obiecał Pan Jezus siostrze Faustynie – ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar.

  2. Dziś dla całego Kościoła to wielkie, Święto - Kanonizacja papieży bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII. W naszym kościele na Mszy św. o godz. 10.00 z tej okazji koncert pieśni religijnych w wykonaniu chóru "Speranza". O godz. 20.30 dziękczynienie za kanonizację zakończone Apelem Jasnogórskim przy pomniku św. Jana Pawła II.

  3.Niedziela dzisiejsza rozpoczyna również Tydzień Miłosierdzia, który do 2012 roku był obchodzony w Polsce w październiku. Pamiętajmy zatem o praktykowaniu uczynków miłosierdzia, abyśmy samy mogli go doświadczać. Po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na Caritas.

  4. Jutro w poniedziałek, 28 kwietnia, będziemy obchodzić liturgiczną uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski.

  5. We wtorek, 29 kwietnia, przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy - patronki Europy. Tego dnia w domu rekolekcyjnym o godz. 17.00 spotkanie bierzmowanych. Jeszcze nie wszyscy pobrali materiały przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy.

  6. W najbliższy czwartek wchodzimy w maryjny miesiąc maj. Nabożeństwo majowe z Litanią loretańską codziennie o godzinie 17.30. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. Osoby, które nie mogą przybyć do kościoła, zachęcam do modlitwy przy kapliczkach. Wyrazem naszej wiary niech będzie uporządkowanie tych kapliczek. W kaplicy na ul. Łęczyckiej, nabożeństwa majowe o godz. 17.00, prowadzone będą przez wiernych.

  7. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek prosimy o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Na Mszę świętą o godz. 18.00 zapraszamy ministrantów i ich rodziców. W piątekodwiedzimy chorych z sakramentami świętymi od godz. 9.00. Od godz. 16.00 spowiedź, o 16.30 Msza św. z udziałem dzieci i młodzieży gimnazjalnej. Po Mszy o godz. 18.00 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

  8. W sobotę, 3 maja, uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte jak w każdą niedzielę. W kaplicy na ul. Łęczyckiej wszystkie nabożeństwa popołudniowe będą odprawiane o godz. 17.00 przez cały rok liturgiczny.

  9. Przyszła niedziela, to niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego sakramentu, a po Mszy św. o godz. 11.30, modlitwa z błogosławieństwem małżeństw. Zapraszamy wszystkie małżeństwa, a szczególnie te, które w tym miesiącu obchodzą swoją kolejną rocznicę ślubu. Natomiast po Mszy świętej o godz. 18.00 modlitwa uwielbienia i wieczór konfesjonałów.

  10. Organizujemy Pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w sobotę, 17 maja. Wyjazd autokarem. Koszt 40 zł. Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii.

  11. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

  Tadeusz Marciniak lat 65 z ul. Krośniewickiej, Genowefa Jama lat 89 z ul. Warszawskie Przedmieście

  Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu;

  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 • NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 20.04.2014 r.

  Dodano: 23 kwietnia 2014 r.

   Ogłoszenia duszpasterskie

  NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 20.04.2014 r.

   

  Kochani Goście, Przyjaciele i Parafianie!

   Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech ten błogosławiony czas Świąt Wielkiej Nocy owocuje szczęściem spotkania z Chrystusem Zmartwychwstałym. Niech Pan umocni nasze serca wiarą, odwagą i miłością, byśmy stawali się skutecznymi posłańcami paschalnej radości. Niech Jezus Chrystus zasiądzie z nami przy stole wielkanocnym i udzieli radości Zmartwychwstania, a świąteczny pokarm, którym będziemy się dzielić, niech będzie znakiem pokoju i wzajemnej życzliwości. Niech Zmartwychwstanie Pańskie, przyniesie duchowe odrodzenie, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Życzymy Wam siły i mądrości płynącej z Tajemnicy Zmartwychwstania. Jezus prawdziwie zmartwychwstał. Alleluja.

  Z darem modlitwySalezjanie.

   Składam podziękowanie moim Współbraciom salezjanom za wszystko dobro, które w tych dniach dane im było uczynić przez posługę w konfesjonale, głoszone Słowo Boże, a szczególnie wygłoszone Rekolekcje wielkopostne oraz wszelkie prace przygotowujące święta.

  Serdecznie dziękuję naszym nowicjuszom, ministrantom   i lektorom, którzy przez ostatnie dni przygotowali liturgię; dzieciom i młodzieży, zaangażowanym w procesji oraz p. katechetkom; p. Wioletcie i p. Ryszardowi za ciągłą dbałość o naszą świątynię i wszelką pomoc; p. Organiście, za towarzyszenie nam śpiewem i muzyką dzisiaj i podczas Triduum Paschalnego; strażakom, za adorację przy Grobie Pańskim; wszystkim, którzy zaangażowali się w przebieg procesji i wam tu obecnym za wspólną modlitwę.

  Dziękuję twórcom wystroju Grobu Pańskiego i Ciemnicy: p. Izabeli Jóźwiak, p. Zbyszkowi Mikołajczykowi i p. Pawłowi Szelągowi, za wielogodzinną pracę w kościele przy dekoracji. Dziękuję instytucjom i osobom prywatnym za nadesłane pod adresem nas salezjanów, życzenia świąteczne.

  Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w czuwanie modlitewne, adoracje i Triduum Paschalne - niech Zmartwychwstały Chrystus wynagrodzi potrzebnymi łaskami.

  1. Dziś Msza św. będzie o godz. 10.00, 11.30 i 18.00. Mszy św. o godz. 08.00 nie będzie. W kaplicy na ul. Łęczyckiej Msza św. tylko o godz. 16.00.

  2. Jutro drugi dzień Świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Msze św. jak w każdą niedzielę.

  3.Nowenna do Święta Miłosierdzia Bożego, odprawiana jest codziennie po Mszy godz. 18.00.

  4. Druga niedziela Wielkanocy, jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego na zakończenie każdej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego. Kto w dniu tym przystąpi do Źródła Życia – obiecał Pan Jezus siostrze Faustynie – ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar.

  5. Przyszłą niedziela dla całego Kościoła to wielkie, Święto - Kanonizacja papieży bł. Jana Pawła II i Jana XXIII. W naszym kościele na Mszy św. o godz. 10.00 z tej okazji koncert pieśni religijnych w wykonaniu chóru "Speranza".

  6. W tym tygodniu w liturgii trwa oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, a to oznacza, że przez kolejnych osiem dni będziemy świętować uroczystość Zmartwychwstania Chrystusa. Dlatego też liturgiczna uroczystość św. Wojciecha, przypadająca 23 kwietnia, została w tym roku przeniesiona na 28 kwietnia, już po zakończeniu oktawy Wielkanocy.

  7. Z tego samego powodu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych w najbliższy piątek, ponieważ uroczystości znoszą ten obowiązek.

  8. W tych dniach pamiętajmy także o modlitwie przy grobach naszych najbliższych.

  9. Organizujemy Pielgrzymkę do Częstochowy na Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym, które odbędzie się w sobotę, 17 maja. Wyjazd autokarem. Koszt 40 zł. Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii.

  10. Chcemy zorganizować PIELGRZYMKĘ DO ZIEMI ŚWIĘTEJ w dniach 27.09. - 04.10.2014 roku. Zapisy i bliższe informację u księdza Henryka Chibowskiego.

 • PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ w dniach 27.09. - 04.10.2014 r.
  ZIEMIA ŚWIĘTA – 8 DNI

  Dodano: 23 kwietnia 2014 r.

   Organizujemy PIELGRZYMKĘ DO ZIEMI ŚWIĘTEJ w dniach 27.09.-04.10.2014r.

  ZIEMIA ŚWIĘTA – 8 DNI (kolejność programu może ulec zmianie)

  DZIEŃ 1 – JEROZOLIMA

  Spotkanie z przedstawicielem biura, odprawa biletowo - bagażowa na lotnisku i odlot do Ziemi Świętej. (N)

  DZIEŃ 2 – JEROZOLIMA (Kościół Św. Anny, Droga Krzyżowa, Wzgórze Świątynne)

  Dzień rozpoczniemy od nawiedzenia kościoła Św. Anny. Następnie Droga Krzyżowa - pójdziemy tą samą drogą, którą szedł nasz Zbawiciel. Będziemy ponownie w Bazylice Grobu Pańskiego – kolejna okazja na modlitwę przy Grobie Bożym lub na Kalwarii. Następnie pójdziemy do Ściany Płaczu, zobaczymy Wzgórze Świątynne. Msza Święta w Bazylice Grobu Pańskiego lub w kościele Św. Anny. (Ś,O,N)

  DZIEŃ 3 – JEROZOLIMA (Góra Oliwna - Syjon Chrześcijański)

  Po śniadaniu pojedziemy na Górę Oliwną, skąd zobaczymy przepiękną panoramę Jerozolimy. Staniemy przy świątyni Wniebowstąpienia, odmówimy Modlitwę Pańską w kościele Pater Noster, odwiedzimy piękną kaplicę Dominus Flevit. Pójdziemy do Ogrodu Oliwnego, pomodlimy się w Bazylice Getsemani. Będziemy też w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po południu pojedziemy na Syjon, zwiedzimy kościół Św. Piotra in Gallicantu, nawiedzimy Wieczernik, zobaczymy grób Dawida. Następnie odwiedzimy kościół Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny. Msza Święta w Getsemani lub w Wieczerniku Franciszkańskim. (Ś,O,N)

  DZIEŃ 4 – BETLEJEM - AIN KAREM

  Nawiedzimy Bazylikę i Grotę Narodzenia Pańskiego. Odwiedzimy także kościół 

  Św. Katarzyny i Grotę Mleczną. Będziemy też na Polu Pasterzy. Po południu pojedziemy do Ain Karem, gdzie odwiedzimy kościół Narodzenia Św. Jana Chrzciciela i zwiedzimy kościół Nawiedzenia Św. Elżbiety. Msza Święta w Betlejem. (Ś,O,N)

  DZIEŃ 5 – PUSTYNIA JUDZKA - MORZE MARTWE - JERYCHO

  Dzień rozpoczniemy od przejazdu do Betanii, gdzie odwiedzimy kościół Św. Łazarza. Następnie przez Pustynię Judzką udamy się nad rzekę Jordan, by zobaczyć miejsce Chrztu Pana Jezusa. Potem zatrzymamy się w Jerycho - najstarszym mieście świata, skąd pojedziemy nad Morze Martwe. W drodze powrotnej do hotelu krótki postój przy Qumran. Msza Święta w Betanii lub na pustyni. (Ś,O,N)

   DZIEŃ 6 – GALILEA (G.Tabor, J.Galilejskie, Kafarnaum, Tabgha, Góra Błogosławieństw)

  W godzinach rannych dotrzemy do majestatycznej Góry Tabor. Na jej szczyt wjedziemy taksówkami. Nawiedzimy Bazylikę Przemienienia Pańskiego, będziemy też podziwiać piękną panoramę okolicy. Następnie pojedziemy nad Jezioro Galilejskie, aby udać się w rejs statkiem. Później w Kafarnaum, zobaczymy dom Św. Piotra i ruiny synagogi. Będziemy też w Tabgha - gdzie odwiedzimy kościół Prymatu Św. Piotra i kościół Rozmnożenia Chleba. Przyjedziemy na Górę Błogosławieństw – pomodlimy się w urokliwym kościele i zobaczymy wspaniałą panoramę okolicy i Jeziora Galilejskiego. Msza Święta na Górze Tabor lub na Górze Ośmiu Błogosławieństw.  (Ś,O,N)

   DZIEŃ 7 – GALILEA (Nazaret, Kana Galilejska, Hajfa)

  Po porannym posiłku pojedziemy do Nazaretu. Będziemy modlić się w pięknej Bazylice Zwiastowania, zobaczymy Grotę Zwiastowania, będziemy też w kościele Św. Józefa. Z Nazaretu udamy się do Kany Galilejskiej – miejsca pierwszego cudu Pana Jezusa. Następnie pojedziemy do Hajfy, gdzie zwiedzimy Sanktuarium oo. Karmelitów – Stella Maris i zobaczymy piękną panoramę okolicy. Msza Święta w Nazarecie. (Ś,O,N)

   DZIEŃ 8 – POWRÓT DO POLSKI

  Po śniadaniu przejazd przez Cezareę Nadmorską (krótki odpoczynek nad Morzem Śródziemnym przy akwedukcie z czasów rzymskich) na lotnisko Ben Guriona, skąd odlecimy do Polski. (Ś)

  ŚWIADCZENIA:

  przelot samolotem, przejazdy autokarem klimatyzowanym, 7 noclegów w hotelach **/*** w pokojach dwuosobowych z łazienkami, pokój jednoosobowy na życzenie za dopłatą, 7 śniadań i 6 obiadokolacji,  rejs statkiem przez Jezioro Galilejskie, taksówka na górę Tabor, opieka przewodnika. Ubezpieczenie NNW i KL.   

  Ś = śniadanie, O = obiadokolacja, N = nocleg

  Uwaga! Osoby posiadające w paszporcie stemple Syrii, Libanu, Iranu, Iraku, Libii i Zjednoczonych                        Emiratów Arabskich powinny wymienić paszport.

   Zapisy i bliższe informację u księdza Henryka Chibowskiego - tel. 604489191, Woźniaków 56, 99-300 Kutno.


 • NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ - 13.04.2014 r.

  Dodano: 13 kwietnia 2014 r.

   NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ- 13.04.2014 r.

  I.  Wspomnieniem uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy rozpoczynamy dziś Wielki Tydzień. Jego szczytem będzie święte Triduum Paschalne.

  II. Święta Paschalne miały i mają charakter wyjątkowo wspólnotowy, a zatem i rodzinny. Przygotujcie się do tego wydarzenia wcześniej, aby ze spokojem włączyć się w liturgiczne przeżywanie Męki i Śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego, czyniąc wszelkie przygotowania możliwie wcześniej i nie odkładając ich na ostatnia chwilę. Zachęcamy do rodzinnego przychodzenia na liturgię Triduum Paschalnego oraz do rodzinnego przeżycia w poranek Zmartwychwstania Pańskiego śniadania ku czci Chrystusa. Powróćmy do tradycji stołu wielkanocnego, do pisanek, do baranka, do tradycyjnych potraw, które mają przecież nie tylko kulinarny wymiar, ale nadto znaczenie symboliczne.

  III. Przynoszone do poświęcenia pokarmy są coraz częściej pozbawione swego wręcz teologicznego znaczenia i mają czasem przypadkowy dobór. Zachęcamy, aby w koszyku do święcenia znalazły się tradycyjnie: jajka symbol życia, chrzan, sól i pieprz wyrażające smutek grzechu, ale i trud nawrócenia i potrzeby zmiany życia, baranek, który przypomina nam Chrystusa naszą Paschę, chleb, dar życia, wędlina i ciasto, wskazujące na obfitość świętowania, radość i zwycięstwo, niech będą tam zieleń i kwiaty, oznaki wiosny i nowego czasu, które symbolizują zmartwychwstanie.

  Niech trzy święte dni: Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota będą dniami szczególnego zagłębiania się w Misterium Paschalne poprzez czynny udział w bogatej liturgii.

  1. W Wielki Czwartek rano w katedrze pod przewodnictwem biskupa ordynariusza odprawia się Mszę Świętą Krzyżma, podczas której poświęca się Oleje. Kapłani odnawiają przyrzeczenia złożone przy święceniach. W naszym kościele celebrowana jest w tym dniu jedna Msza Święta, zwana Mszą Wieczerzy Pańskiej, na pamiątką ustanowienia Eucharystii i sakramentu Kapłaństwa oraz Chrystusowego przykazania miłości. Uroczysta Msza św. z obrzędem umycia nóg o godz. 18.00. Rozpoczyna ona Triduum Paschalne. Na pamiątkę pojmania Jezusa, po wieczornej liturgii przeniesiemy Najświętszy Sakrament do kaplicy adoracji. Podczas procesji zaśpiewamy hymn „Sław, języku, tajemnicę”, za co w tym dniu można uzyskać odpust zupełny. Na znak smutku zostanie obnażony ołtarz. Adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.

  2. Wielki Piątek to dzień, w którym umarł Chrystus. Zachowujemy post ścisły, polegający na powstrzymaniu się od potraw mięsnych oraz na ograniczeniu jedzenia. Wstrzemięźliwość od potraw mięsnych obowiązuje wszystkich. W Godzinie Miłosierdzia Bożego – o godz. 15.00 odprawimy Drogę Krzyżową w kaplicy na ul. Łęczyckiej, a w kościele Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Droga Krzyżowa  w kościele o godz. 17.30. Tego dnia nie sprawuje się Eucharystii. W naszym kościele o godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej. Za uczestnictwo w adoracji i ucałowanie krzyża można uzyskać odpust zupełny. Ofiary w tym dniu przeznaczone są na Grób Pański w Jerozolimie. Na zakończenie liturgii Najświętszy Sakrament zostanie przeniesiony do Grobu Pańskiego. Spowiedź w tym dniu od godz. 15.00 do godz. 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 do 21.00 wg wywieszonego planu na tablicach ogłoszeń. Zapraszamy młodzież, na adorację od godz. 20.00 oraz panów strażaków do adoracji przy Grobie Pańskim.

 • Proponowany plan Adoracji w Wielką sobotę

  Dodano: 13 kwietnia 2014 r.

   Proponowany plan Adoracji:

  godz.   7.00 –   8.00 -  Salezjanie

  godz.   9.00 – 10.00 – Dzieci ze Szkoły Podstawowej
  godz. 10.00 – 11.00 – Młodzież Gimnazjum nr 3

  godz. 11.00 – 12.00 – Liturgiczna Służba Ołtarza

  godz. 12.00 – 13.00 – Grupa modlitweno-liturgiczna im. bł. Laury Vicuna

  godz. 13.00 – 14.00 – Grupa modlitewna "Królowej Pokoju"

  godz. 14.00 – 15.00 – Młodzież przygotowująca się do bierzmowania

  godz. 15.00 – 16.00 – Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym
  godz. 16.00 – 17.00 – Salezjanie Współpracownicy

   godz. 20.00 – 21.00 – młodzież i Animatorzy Oratorium.

 • Ogłoszenia duszpasterskie V Niedziela Wielkiego Postu - 06.04.2014 r.

  Dodano: 6 kwietnia 2014 r.

   Ogłoszenia duszpasterskie

  V Niedziela Wielkiego Postu - 06.04.2014 r.

   1. Przeżywana dziś piąta niedziela Wielkiego Postu wprowadza nas w okres rozpamiętywania Męki Pańskiej. Starajmy się przeżywać ten czas w większym skupieniu, wygospodarowując chwile w ciągu dnia, rano lub wieczorem na choćby krótkie rozważanie męki Pańskiej.

  2. Dzisiejsza niedziela toniedziela adoracyjna po Mszach św. dopołudniowych wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie żale, a po Mszy świętej o godz. 18.00 modlitwa uwielbienia i wieczór konfesjonałów do godz. 20.30.

  3. W dniu dzisiejszym, przy naszym kościele i przy kaplicy na ul Łęczyckiej, zbierane są ofiary do puszek na Hospicjum Kutnowskie. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wydatki bieżące chorych.

  4. Liturgia tego tygodnia koncentruje nas na przygotowaniu do wydarzeń paschalnych, dlatego też nie obchodzimy w tym czasie żadnych wspomnień czy świąt świętych.

  5.Za tydzień Niedziela Palmowa, rozpoczynająca uroczyste obchody Wielkiego Tygodnia. Podczas Mszy Świętych zostanie odczytany opis Męki Pańskiej oraz poświęcone zostaną palmy. Przed Mszą o godz. 11.30 zgromadzimy się przed kościołem i tam poświęcimy palmy, a  następnie uroczyście przejdziemy do kościoła. Przed każdą Mszą św. Salezjanie Współpracownicy rozprowadzać będą palmy.

  6. Zachęcam do składania dobrowolnych ofiar na kwiaty do Bożego Grobu.

  7. W Wielkim Poście, trwa akcja „Jałmużna Wielkopostna”.

  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Kamil Wawrzyniak, kawaler, z parafii tutejszej i Karolina Lewandowska, panna, z parafii św. Stanisława Bp i M – zapowiedź II. Gdyby ktoś wiedział o zaistniałych przeszkodach między tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.

  9. Organizujemy Pielgrzymkę do Częstochowy na Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym, które odbędzie się w sobotę, 17 maja. Wyjazd autokarem. Koszt 40 zł. Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii.

  10. Chcemy zorganizować PIELGRZYMKĘ DO ZIEMI ŚWIĘTEJ we wrześniu 2014 roku. Zapisy u księdza Henryka Chibowskiego.

  11. Są do nabycia "Paschaliki" - świece na stół wielkanocny. Dochód jest przeznaczony na Caritas.

  12. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności:

  Lech Sobierajski lat 60 z ul. Zbożowej.

  Polećmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu;

  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…


Filtr aktualności

Rozkład Mszy świętych

Niedziele i święta:
8:00; 10:00; 11:30; 18:00

Dni powszednie:
18:00

Kontakt
Woźniaków 56
99-300 Kutno

Nr konta bankowego  
05 1240 3190 1111 0000 2978 7630
Parafia pw. św. Michała Archanioła
w Kutnie-Woźniaków

Nr dostępowy 24 362-73-10 
Kancelaria Parafialna 24 362-73-25 
Biuro Oratorium 24 362-73-21 
Dom rekolekcyjny 24 362-73-20 
Wspólnota zakonna salezjanów 
24 362-73-11 
 

Biuro SL SALOS "Róża Kutno"
(24) 362-73-23 

e-mail:
Dom Zakonny: 
wozniakow@salezjanie.pl 
Dom Rekolekcyjny: 
salezjanie.wozniakow@gmail.com
Parafia:

parafia-wozniakow@salezjanie.pl 
Oratorium: 
oratorium.wozniakow@gmail.com 
SL SALOS: 
salosrozakutno@gmail.com