«  Archiwum aktualności - marzec 2013 »

 • NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ - 29.03.2015 r.

  Dodano: 28 marca 2015 r.

  NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ- 29.03.2015 r.

   

  I. Wspomnieniem uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy rozpoczynamy dziś Wielki Tydzień. Jego szczytem będzie święte Triduum Paschalne. 

  II. Święta Paschalne miały i mają charakter wyjątkowo wspólnotowy, a zatem i rodzinny. Przygotujcie się do tego wydarzenia wcześniej, aby ze spokojem włączyć się w liturgiczne przeżywanie Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego, czyniąc wszelkie przygotowania możliwie wcześniej i nie odkładając ich na ostatnia chwilę. Zachęcamy do rodzinnego przychodzenia na liturgię Triduum Paschalnego oraz do rodzinnego przeżycia w poranek Zmartwychwstania Pańskiego śniadania ku czci Chrystusa. Powróćmy do tradycji stołu wielkanocnego, do pisanek, do baranka, do tradycyjnych potraw, które mają przecież nie tylko kulinarny wymiar, ale nadto znaczenie symboliczne. 

  III. Przynoszone do poświęcenia pokarmy są coraz częściej pozbawione swego wręcz teologicznego znaczenia i mają czasem przypadkowy dobór. Zachęcamy, aby w koszyku do święcenia znalazły się tradycyjnie: jajka symbol życia, chrzan, sól i pieprz wyrażające smutek grzechu, ale i trud nawrócenia i potrzeby zmiany życia, baranek, który przypomina nam Chrystusa naszą Paschę, chleb, dar życia, wędlina i ciasto, wskazujące na obfitość świętowania, radość i zwycięstwo, niech będą tam zieleń i kwiaty, oznaki wiosny i nowego czasu, które symbolizują zmartwychwstanie. 

  Niech trzy święte dni: Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota będą dniami szczególnego zagłębiania się w Misterium Paschalne poprzez czynny udział w bogatej liturgii. 

  1. W Wielki Czwartek rano w katedrze pod przewodnictwem biskupa ordynariusza odprawia się Mszę Świętą Krzyżma, podczas której poświęca się Oleje. Kapłani odnawiają przyrzeczenia złożone przy święceniach. W naszym kościele celebrowana jest w tym dniu jedna Msza Święta, zwana Mszą Wieczerzy Pańskiej, na pamiątką ustanowienia Eucharystii i sakramentu Kapłaństwa oraz Chrystusowego przykazania miłości. Uroczysta Msza św. z obrzędem umycia nóg o godz. 18.00. Rozpoczyna ona Triduum Paschalne. Na pamiątkę pojmania Jezusa, po wieczornej liturgii przeniesiemy Najświętszy Sakrament do kaplicy adoracji. Podczas procesji zaśpiewamy hymn „Sław, języku, tajemnicę”, za co w tym dniu można uzyskać odpust zupełny. Na znak smutku zostanie obnażony ołtarz. Adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00. 

  2. Wielki Piątek to dzień, w którym umarł Chrystus. Zachowujemy post ścisły, polegający na powstrzymaniu się od potraw mięsnych oraz na ograniczeniu jedzenia. Wstrzemięźliwość od potraw mięsnych obowiązuje wszystkich. W Godzinie Miłosierdzia Bożego – o godz. 15.00 odprawimy Drogę Krzyżową w kaplicy na ul. Łęczyckiej, a w kościele Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Droga Krzyżowa w kościele o godz. 17.30. Tego dnia nie sprawuje się Eucharystii. W naszym kościele o godz. 18.00Liturgia Męki Pańskiej. Za uczestnictwo w adoracji i ucałowanie krzyża można uzyskać odpust zupełny. Ofiary w tym dniu przeznaczone są na Grób Pański w Jerozolimie. Na zakończenie liturgii Najświętszy Sakrament zostanie przeniesiony do Grobu Pańskiego. Spowiedźw tym dniu od godz. 14.00 do godz. 17.00.Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 do 21.00. Zapraszamy młodzież, na adorację od godz. 20.00 oraz panów strażaków do adoracji przy Grobie Pańskim. 

  3.Wielka Sobota jest dniem adoracji Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim. Od godz. 7.00 do 17.00. Pamiętajmy o tym, kiedy przyjdziemy święcić pokarmy. Błogosławienie pokarmów na stół wielkanocny co godzinę od 9.00 do 14.00. Spowiedź od 9.00 do godz. 17.00. Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.00.W kaplicy na ul. Łęczyckiej poświęcenie pokarmów od godz. 09.00 do 12.00. Natomiast w Gnojnie, we Wroczynach, we Frankach, w Leszczynku i w Grabkowie od godz. 09.00. Proszę o pojazd dla księdza. 

  W sobotni wieczór rozpoczniemy Wigilię Zmartwychwstania Pańskiegoo godz. 19.00. Uroczysta i najbogatsza w ciągu roku liturgia oznajmi zmartwychwstanie Chrystusa. Zapraszam do licznego udziału. Proszę przynieść tego wieczoru świece, gdyż liturgia przewiduje odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Proszę zadbać o to, aby każda świeca miała ochronkę przed spływaniem wosku na podłogę i ławki. 

  4.    W pierwszy dzień Świąt uroczysta Msza św. i procesja rezurekcyjna 05.04.2015 o godz. 6.00. Do udziału w procesji rezurekcyjnej zapraszam Panów Strażaków z Wroczyn i Leszczynka oraz całą asystę – dzieci, młodzież i dorosłych.  Proszę wszystkich zaangażowanych w procesji o wcześniejsze przybycie do kościoła na godz. 5.30, ponieważ procesja jest na początku uroczystości i trzeba się do niej przygotować. W tym dniu Msza św. jeszcze będzie o godz. 10.00, 11.30 i 18.00. Mszy św. o godz. 08.00 nie będzie. W kaplicy na ul. Łęczyckiej Msza św. o godz. 9.00 i 17.00. 

  5. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Światowy Dzień Młodzieży. Młodzież z naszego Oratorium uczestniczy w prezentacji tekstu ks. Bpa Józefa Zawitkowskiego wg. Ewangelii św. Marka, w katedrze Łowickiej o godz. 11.30. Muzykę do tekstu skomponował mgr Jerzy Filipowicz. 

  6. Nowenna do Święta MiłosierdziaBożego, Wielki Piątek o godz. 15.00. Wielką Sobotę o godz. 18.00 w pozostałe dni odprawiana będzie po Mszy św. o godz. 18.00. 

  7.W Wielki Piątek i Wielką Sobotę o godz. 7.00 odmówimy Liturgiczną Modlitwę Kościoła: Jutrznię i Godzinę Czytań. Zachęcamy, aby wspólnotową modlitwą oddać cześć naszemu Panu. 

  8. Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego. 

  9. W tych dniach pamiętajmy także o modlitwie przy grobach naszych najbliższych. 

  10. W dniach 2 i 3 maja jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Sokółki.W programie:także zwiedzanie muzeum ikon w Supraślu, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, Sanktuarium MB w Różanymstoku i w Świętej Wodzie. Zapisy w kiosku parafialnym u Salezjanów Współpracowników. 

  11. W dniach od 5 do 13 czerwca organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie. Podróż autokarem bez nocnych przejazdów. W drodze zaplanowano odwiedziny i modlitwy na Jasnej Górze; w Sanktuarium Krwi Chrystusa w Ludbergu orazw Marija Bistrica, które jest największym Sanktuarium Maryjnym na Chorwacji. Koszt 580 zł + 200 euro. Bliższe informacje są wywieszone w gablocie ogłoszeń. 

  12. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności:Marianna Szczepańska l. 73 z Konopnickiej

  Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu; 

  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 • Ogłoszenia duszpasterskie
  V Niedziela Wielkiego Postu - 22.03.2015 r.

  Dodano: 22 marca 2015 r.

  Ogłoszenia duszpasterskie

  V Niedziela Wielkiego Postu - 22.03.2015 r.

   

  1. Dziś – piąta niedziela Wielkiego Postu. Do tej pory w liturgii zwracaliśmy uwagę na charakter chrzcielny i pokutny Wielkiego Postu, a w ostatnich dwóch tygodniach tego okresu położymy mocniejszy akcent na jego charakter pasyjny. 

  2.Rekolekcje Szkolne wielkopostne dla młodzieży gimnazjalnej z Gimnazjum nr 3 od godz. 08.30 do10.00 i dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 od godz. 10.30 do 12.00 w dniach 23, 24, 25 marca. Rekolekcje wygłosi ks. Piotr Szlufik sdb z Woźniakowa. 

  3. We wtorek, 24 marca, po Mszy św. o godz. 18.00 oddamy hołd Matce Bożej Wspomożenia Wiernych. 

  4. W środę, 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego, obchodzona jako Dzień Świętości Życia oraz Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze Święte w naszym kościele o godz. 11.30 i 18.00. Na Mszach św. można będzie złożyć deklarację Duchowej Adopcji Dziecka poczętego, które będą wyłożone na stoliku przy bocznym ołtarzu. 

  5. W środę, 25 marca o godz. 17.00spotkanie modlitewne Wspólnoty Królowej Pokoju w kaplicy Domu Rekolekcyjnego. 

  6. W piątki Wielkiego Postu, nabożeństwo Drogi Krzyżowejo 16.30 z udziałem dzieci i młodzieży, o godz. 17.30dla dorosłych. Za udział możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Możemy go ofiarować za siebie lub za zmarłych. Nie zaniedbujmy korzystania z tego skarbca łaski, by coraz bardziej upodabniać się do naszego miłującego Boga. 

  7. Zachęcam do składania dobrowolnych ofiar na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary można składać do skarbon przy wyjściu z kościoła, w kancelarii lub zakrystii. 

  8. Za tydzień Niedziela Palmowa, rozpoczynająca uroczyste obchody Wielkiego Tygodnia. Podczas Mszy Świętych zostanie odczytany opis Męki Pańskiej oraz poświęcone zostaną palmy. Przed Mszą o godz. 11.30 zgromadzimy się przed kościołem i tam poświęcimy palmy, a  następnie uroczyście przejdziemy do kościoła. Przed każdą Mszą św. Salezjanie Współpracownicy rozprowadzać będą palmy. 

  9. Młodzież z naszego Oratorium będzie uczestniczyć w prezentacji tekstu ks. Bpa Józefa Zawitkowskiego wg. Ewangelii św. Marka, która nastąpi 29 marca w katedrze Łowickiej o godz. 11.30. Muzykę do tekstu skomponował mgr Jerzy Filipowicz. 

  10. W dniach 2 i 3 maja jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Sokółki.W programie:także zwiedzanie muzeum ikon w Supraślu, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, Sanktuarium MB w Różanymstoku i w Świętej Wodzie. Zapisy w kiosku parafialnym u Salezjanów Współpracowników. 

  11. W dniach od 5 do 13 czerwca organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie. Podróż autokarem bez nocnych przejazdów. W drodze zaplanowano odwiedziny i modlitwy na Jasnej Górze; w Sanktuarium Krwi Chrystusa w Ludbergu orazw Marija Bistrica, które jest największym Sanktuarium Maryjnym na Chorwacji. Koszt 580 zł + 200 euro. Bliższe informacje są wywieszone w gablocie ogłoszeń. 

  12. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności:Aniela Habasińska l. 90 z Kalinowa

  Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu; 

  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 • Ogłoszenia duszpasterskie
  IV Niedziela Wielkiego Postu - 15.03.2015 r.

  Dodano: 15 marca 2015 r.

  Ogłoszenia duszpasterskie

  IV Niedziela Wielkiego Postu - 15.03.2015 r.

  1. Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne, które wygłosi ks. prof. Henryk Skorowski salezjanin - były Rektor UKSW. Spotkania dla dorosłych: w poniedziałek, we wtorek i w środę o godz. 9.00, 11.30, 18.00.  Natomiast o godz. 17.00 – w kaplicy na Łęczyckiej. Program wywieszony jest w gablocie ogłoszeń. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 17.30 będziemy się modlili za dusze w czyśćcu cierpiące. Spowiedź w czasie rekolekcji na wszystkich Mszach Świętych. Taca z wtorku i środy jest przeznaczona dla rekolekcjonisty.

   2. Dziś na Mszy o godz. 18.00, rozpoczęcie nowenny do Matki BożejWspomożenia Wiernych. Prośby i podziękowania można składać do skarbony przy wejściu do kościoła. 

  3. Rekolekcje Szkolne wielkopostne dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych (Zespół Szkół nr 4 Kutno - Azory i I LO PUL w Kutnie) w Domu Rekolekcyjnym w dniach 17, 18, 19 marca od godz. 8.30 do 13.30. Rekolekcje wygłosi O. Mariusz Lorenz paulin z Torunia. 

  4. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym, dziś po Mszy św. wieczornej. Spotkanie odbędzie się w domu rekolekcyjnym o godz. 19.00 

  5. W czwartek przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona i opiekuna Kościoła, patrona ojców, a także wielu z nas noszących jego imię od chrztu i bierzmowania. Msze Święte w naszym kościele o godz. 11.30 i 18.00. Wstawiennictwu św. Józefa będziemy również powierzać wszystkie osoby noszące jego imię, a szczególnie księdza proboszcza, ks. Józefa Pietrusika i wikariusza parafialnego ks. Józefa Grochowskiego. Uroczysta Msza o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich przedstawicieli grup i wspólnot parafialnych oraz stowarzyszeń do wspólnej modlitwy w intencji solenizantów. 

  6. W piątki Wielkiego Postu, nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 z udziałem dzieci i młodzieży, o godz. 17.30 dla dorosłych. Za udział możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Możemy go ofiarować za siebie lub za zmarłych. Nie zaniedbujmy korzystania z tego skarbca łaski, by coraz bardziej upodabniać się do naszego miłującego Boga. 

  7. Zachęcam do składania dobrowolnych ofiar na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary można składać do skarbon przy wyjściu z kościoła, w kancelarii lub zakrystii. 

  8. Za dwa tygodnie przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, a zarazem Światowy Dzień Młodzieży, obchodzony w stolicach diecezji pod przewodnictwem ks. Biskupa. 

  9. Młodzież z naszego Oratorium będzie uczestniczyć w prezentacji tekstu ks. Bpa Józefa Zawitkowskiego wg. Ewangelii św. Marka, która nastąpi w katedrze Łowickiej o godz. 12.00. Muzykę do tekstu skomponował mgr Jerzy Filipowicz. 

  10. W dniach 2 i 3 maja jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Sokółki. W programie: także zwiedzanie muzeum ikon w Supraślu, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, Sanktuarium MB w Różanymstoku i w Świętej Wodzie. Zapisy w kiosku parafialnym u Salezjanów Współpracowników. 

  11. Serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę z przeznaczeniem na meble do prezbiterium. W sumie wpłynęło 2.178, 00 zł.

  12. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności: Czesław Matusiak l. 71 z Leszczynka

  Polećmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu; 

  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

 • Ogłoszenia duszpasterskie
  III Niedziela Wielkiego Postu - 08.03.2015 r.

  Dodano: 8 marca 2015 r.

   Ogłoszenia duszpasterskie

  III Niedziela Wielkiego Postu - 08.03.2015 r.

  1. Dziś przypada Dzień Kobiet. W modlitwie poleciliśmy je Panu Bogu, a po zakończeniu Mszy Świętej postarajmy się, by był to dzień pełen radości i miłości.

  2. W niedziele Wielkiego Postu, Gorzkie Żale po Mszy św. z godz. 8.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. 

  3. W dzisiejszą niedzielę, VII katecheza dla młodzieży przed bierzmowaniem o godz. 16.30.  

  4. Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym, można jeszcze dołączyć w dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o g. 18.00 w naszej parafii.

  5. W piątek 13 marca, Druga rocznica wyboru papieża Franciszka.

  6. W piątki Wielkiego Postu, nabożeństwo Drogi Krzyżowej   o 16.30 z udziałem dzieci i młodzieży,  o godz. 17.30 dla dorosłych.

  7. Przez cały miesiąc marzec o godz. 17.30 będziemy się modlili za dusze w czyśćcu cierpiące na specjalnym nabożeństwie.

  8. Za udział w każdym z tych nabożeństw możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Możemy go ofiarować za siebie lub za zmarłych. Nie zaniedbujmy korzystania z tego skarbca łaski, by coraz bardziej upodabniać się do naszego miłującego Boga.

  9. Zachęcam do składania dobrowolnych ofiar na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary można składać do skarbon przy wyjściu z kościoła, w kancelarii lub zakrystii.

  10. W sobotę 14.03.2015 roku o godz. 10.00 odbędzie się Skupienie Wielkopostne połączone ze spotkaniem formacyjnym dla Salezjanów Współpracowników.

  11. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 18.00, rozpoczęcie nowenny do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.  Prośby i podziękowania można składać do skarbony przy wejściu do kościoła.

  12. Od przyszłej niedzieli w dniach 15 - 18.03.2015 roku odbędą się Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych. Rekolekcje wygłosi ks. Henryk Skorowski sdb - były Rektor UKSW. Plan rekolekcji jest następujący: 15.03. wg grafiku niedzielnego. Spotkania dla dorosłych: w poniedziałek, we wtorek i w środę o godz. 9.00, 11.30, 18.00.  Natomiast o godz. 17.00 – w kaplicy na Łęczyckiej. Program wywieszony jest w gablocie ogłoszeń.

  13. Rekolekcje Szkolne wielkopostne dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych (Zespół Szkół nr 4 Kutno - Azory i I LO PUL w Kutnie) w Domu Rekolekcyjnym w dniach 17, 18, 19 marca od godz. 8.30 do 13.30. Rekolekcje wygłosi O. Mariusz Lorenz paulin z Torunia.

  14. Rekolekcje Szkolne wielkopostne dla młodzieży gimnazjalnej z Gimnazjum nr 3 od godz. 08.30 do10.00 i dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5  od godz. 10.30 do 12.00 w dniach 23, 24, 25 marca. Rekolekcje wygłosi ks. Piotr Szlufik sdb z Woźniakowa.

   

 • Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela Wielkiego Postu - 01.03.2015 r.

  Dodano: 1 marca 2015 r.

   Ogłoszenia duszpasterskie

  II Niedziela Wielkiego Postu - 01.03.2015 r.

  1. Dzisiejsza niedziela, to niedziela adoracyjna po Mszy św. o godz. 08.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie żale. Na Mszy św. po godz. 11.30 błogosławieństwo małżeństw. Modlitwa uwielbienia i wieczór konfesjonałów po Mszy św. o g. 18.00. Zapraszamy.

  2. Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy Życia w Duchu Świętym, które rozpoczną się dziś o godz. 19.00. Każdy jest zaproszony, kto ukończył 17 rok życia.

  3. Podziwiając wiarę Abrahama i myśląc o chwale Chrystusa, której przedsmak widzieli Apostołowie na górze Tabor, modlimy się dziś za misje i misjonarzy posłanych do narodów i wspieramy ich ofiarami składanymi do puszek przed kościołem.

  4. Przez cały miesiąc marzec o godz. 17.30 będziemy się modlili za dusze w czyśćcu cierpiące na specjalnym nabożeństwie.

  5. W środę, 4 marca przypada święto św. Kazimierza, królewicza.

  6. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Wczwartekprosimy o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Na Mszę świętą o godz. 18.00 zapraszamy ministrantów i ich rodziców. W piątek odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi od godz. 8.00. Od godz. 16.15 spowiedź, o 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej z udziałem dzieci i młodzieży gimnazjalnej, a o godz. 17.30 dla dorosłych. Msza św. w kaplicy na ul. Łęczyckiej o godz. 17.00. Natomiast w sobotę spotkanie Wspólnoty "Królowej Pokoju" o godz. 16.00.

  7. Dzieci szkolne otrzymały na katechezach „skarbonki wielkopostne” przeznaczone na gromadzenie drobnych oszczędności dla biednych. Przyniosą je do ołtarza w procesji z darami ofiarnymi podczas Mszy Świętej Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek.

  8. W czwartek, 26 lutego odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze SL SALOS Woźniaków w Oratorium. Zostały wybrane nowe władze stowarzyszenia Salos.

  9. Zachęcam do składania dobrowolnych ofiar na kwiaty do Bożego Grobu. Niech one będą wyrazem naszej miłości do Jezusa i Jego Krzyża, a także zewnętrznym znakiem piękna i estetyki. Niech dekoracja Grobu Pańskiego przemówi do nas swoją tajemnicą i pięknem. Ofiary można składać do skarbon przy wyjściu z kościoła, w kancelarii lub zakrystii.

  10. Za tydzień – trzecia niedziela Wielkiego Postu i Dzień Kobiet. Matki, siostry, żony, narzeczone i koleżanki polećmy w modlitwie Panu Bogu i postarajmy się, żeby tego dnia każdy miał powód do radości.

  11. Pielgrzymka do Włoch - Italia Christiana odbędzie się w dniach 18 - 27 sierpnia 2015 roku. Wpłata zaliczek na wyjazd i bliższe informacje u księdza Henryka Chibowskiego.


Filtr aktualności

Rozkład Mszy świętych

Niedziele i święta:
8:00; 10:00; 11:30; 18:00

Dni powszednie:
18:00

Kontakt
Woźniaków 56
99-300 Kutno

Nr konta bankowego  
05 1240 3190 1111 0000 2978 7630
Parafia pw. św. Michała Archanioła
w Kutnie-Woźniaków

Nr dostępowy 24 362-73-10 
Kancelaria Parafialna 24 362-73-25 
Biuro Oratorium 24 362-73-21 
Dom rekolekcyjny 24 362-73-20 
Wspólnota zakonna salezjanów 
24 362-73-11 
 

Biuro SL SALOS "Róża Kutno"
(24) 362-73-23 

e-mail:
Dom Zakonny: 
wozniakow@salezjanie.pl 
Dom Rekolekcyjny: 
salezjanie.wozniakow@gmail.com
Parafia:

parafia-wozniakow@salezjanie.pl 
Oratorium: 
oratorium.wozniakow@gmail.com 
SL SALOS: 
salosrozakutno@gmail.com