«  Archiwum aktualności - grudzień 2012 »

 • Ogłoszenia duszpasterskie
  NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA - 30.12.2018 r

  Dodano: 29 grudnia 2018 r.

  Ogłoszenia duszpasterskie
  NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA - 30.12.2018 r

  1.   Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny. Przeżyjmy ten dzień, poświęcając więcej uwagi naszym najbliższym, aby świętowanie niedzieli było czasem prawdziwie dla Boga i rodziny.  

  Zapraszamy małżonków, aby dzisiaj odnowili przyrzeczenia małżeńskie i wraz z dziećmi przyjęli błogosławieństwo na Mszy Świętej o godz. 10.00 i 11.30.

  2. Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na specjalne nabożeństwo o godz. 17.30, podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.  Także w dniu jutrzejszym kapłani odwiedzą chorych od godz. 9.00.

  3. We wtorek, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte jak w niedzielę. Rozpocznijmy nowy rok, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie.

  4.  Od środy rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.

  5.  W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza Święta w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 18.00. Do szczególnego udziału zapraszamy ministrantów wraz z rodzicami. Msza święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w piątek o godz. 18.00. Tego dnia spowiedź święta dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej o godz. 16.15.

  Czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny zapraszamy w sobotę, wraz z grupą modlitewną "Królowej Pokoju”, do odprawiania nabożeństwa Pierwszych Sobót Miesiąca, które rozpocznie się o godz. 16.00 w kaplicy zakonnej.

  6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Tradycyjne błogosławieństwo kredy, kadzidła oraz wody podczas wszystkich Mszy Świętych. Przyszła niedziela, to także niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego sakramentu a po Mszy świętej o godz. 18.00 modlitwa uwielbienia. A w dolnym kościele Św. Jana Chrzciciela w Kutnie o godz. 16.00 będzie miała swoją konferencję siostra Anna Maria Pudełko. Katecheza nosi tytuł: Konflikt w małżeństwie – szansa czy zagrożenie - w drodze ku pojednaniu, i przeznaczona jest dla małżeństw i dla osób przygotowujących się do małżeństwa.

  7. Informacja dla rolników: obowiązkowe szkolenie chemizacyjne, w zakresie stosowania środków ochrony roślin, odbędzie się w Gimnazjum w Krzyżanowie 8 stycznia 2019 r. od godz. 8.30. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

  8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Jacka Pawłowskiego l. 54. Wieczny odpoczynek…

   

 • INTENCJE MSZALNE: 30.12.2018 r. - 05.01.2019 r.

  Dodano: 29 grudnia 2018 r.

  INTENCJE MSZALNE: 30.12.2018 r. - 05.01.2019 r.


 • Ogłoszenia duszpasterskie
  Uroczystość Bożego Narodzenia - 25.12.2018 rok

  Dodano: 28 grudnia 2018 r.

  Ogłoszenia duszpasterskie  
  Uroczystość Bożego Narodzenia - 25.12.2018 rok

  1.  „Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi, wstańcie (...) Bóg się nam rodzi”. Rozpoczęliśmy w środku nocy świętowanie uroczystości Narodzenia Pańskiego.

  Nowonarodzony Zbawiciel przychodzi do nas z obfitością łask. Zna nasze radości i smutki, wie, czego najbardziej potrzebujemy. Życzymy, my Salezjanie, abyście umieli otwierać serca na Jego łaskę i by On  wciąż wewnętrznie przemieniał i odnawiał, napełniał serca nadzieją i pokojem, wiernością i miłosierdziem.  Niech Jego błogosławieństwo obficie spływa na rodziny, naszą parafię, naszą Ojczyznę i na wszystkich ludzi dobrej woli.

  Z całego serca życzymy wszystkim bożonarodzeniowej radości wraz z błogosławieństwem Dzieciątka Jezus.

  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za starania związane z przygotowaniem i przeżyciem radosnych Świąt Bożego Narodzenia: księżom za wytrwałą posługę w konfesjonale. Dziękuję tym, którzy dekorowali kościół i przygotowywali go do świąt: pani Wioli, panom Ryszardowi, Januszowi, Adamowi, kl. Adrianowi, młodzieży oratoryjnej; dziękuję pani Ewie za kwiaty do ołtarza, Nadleśnictwu Kutno za ofiarowanie choinek, braciom Karczewskim wraz z pracownikami za dostarczenie i ustawienie ich w kościele. Dziękuję również za świąteczny wystrój kaplicy na Łęczyckiej. Wszystkim zaprzyjaźnionym osobom, którzy obdarowali nas darami materialnymi i darem modlitwy oraz tym, którzy nadesłali życzenia z serca dziękujemy.

  3.  Po Pasterce zapraszamy do Oratorium na kakao i ciasto. Dziękujemy panu Tadeuszowi Ozdowskiemu Prezesowi - Piekarni i Cukierni za ciasto, Panu Prezesowi Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Krośniewice za mleko.

  4. Dziś, w dzień Bożego Narodzenia, Msze Święte według porządku niedzielnego. Przeżyjmy ten dzień radośnie, w gronie rodziny, wspólnie śpiewając kolędy. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, Msze Święte, tak jak w każdą niedzielę. W liturgii Kościół czci św. Szczepana, pierwszego męczennika, który przypomina, że prawda o Zbawicielu warta jest każdej, nawet największej ofiary.  

  5.  Wyjątkowo księża odwiedzą chorych z sakramentami świętymi w ostatni dzień roku, 31 grudnia, a nie w pierwszy piątek stycznia.

  6. Od 2 stycznia w naszej parafii rozpoczną się odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Pragniemy  zanieść do waszych domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, do zastanowienia się nad naszymi praktykami religijnymi. Niech to będzie okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o sprawach naszej wspólnoty parafialnej. Składane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na wyremontowanie latarni nad zakrystią i zamontowanie wewnętrznych okien przy rozetach. 

  7.  W przyszłą niedzielę, w święto Świętej Rodziny, zapraszamy małżonków, aby wraz z dziećmi przyjęli błogosławieństwo po Mszy Świętej o godz. 10.00 i 11.30

   

 • ROZKŁAD KOLĘDY
  w Parafii pw. św. Michała Archanioła w Kutnie-Woźniakowie

  Dodano: 28 grudnia 2018 r.

  ROZKŁAD KOLĘDY: 02 – 05 stycznia 2019 r.

  ROZKŁAD KOLĘDY: 07 – 15 stycznia 2019 r.
   
  Plan kolędy, w wyjątkowych sytuacjach, może ulec niewielkim zmianom.

  --------------------------------------------------------------------------------

 • INTENCJE MSZALNE (23 – 29.XII.2018 r.)

  Dodano: 23 grudnia 2018 r.

   INTENCJE MSZALNE (23 – 29.XII.2018 r.) 


 • Ogłoszenia duszpasterskie
  IV Niedziela Adwentu - 23.12.2018 rok

  Dodano: 23 grudnia 2018 r.

  Ogłoszenia duszpasterskie
  IV Niedziela Adwentu - 23.12.2018 rok

  1. Czas adwentowego oczekiwania dopełnia się. Maryja uczy nas, jak przyjmować Boga ochotnym sercem: „oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego”.

  3. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem. Wieczerzę wigilijną postarajmy się przygotować wcześniej, ale do stołu zasiądźmy tradycyjnie wieczorem. W Wigilię nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Warto jednak zachować tradycję i pozostać przy potrawach bezmięsnych.

  4.  Liturgiczny obchód pamiątki narodzenia Chrystusa rozpoczniemy od Pasterki, czyli Mszy Świętej  sprawowanej jutro o godz. 22.00, w intencji całej wspólnoty parafialnej. Informujemy, że Pasterka w kaplicy na ul. Łęczyckiej również o godz. 22.00. W Boże Narodzenie i w święto Św. Szczepana porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Przed Pasterką, tutaj w kościele, o godz. 21.30 zakończenie nowenny do Bożego Narodzenia.

  5. W przyszłą niedzielę, w święto Świętej Rodziny, zapraszamy małżonków aby wraz z dziećmi przyjęli błogosławieństwo po każdej Mszy Świętej.

  6. Tradycyjnie po Pasterce nasze oratorium zaprasza dzieci, młodzież i rodziców na gorące kakao i ciasto. To piękna tradycja oratoryjna sięgająca czasów świętego Jana Bosko. Serdecznie zapraszamy.

  7. Do dzisiejszego tygodnika Niedziela jest dołączona płyta z kolędami w wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego.

  8. Zachęcamy do obejrzenia jutro o godz. 20.30 w TWP 1 koncertu kolęd nagranego w Bazylice Matki Bożej w Czerwińsku.

  9.  Ks. Dyr. Henryk Chibowski organizuje Pielgrzymkę do Włoch w dniach 02-11 września 2019 r.

  W dziesięciodniowym  programie: Rzym, Asyż, Cascia, Roccaporena, Monte Cassino, Neapol, Pompeje, San Giovanni Rotondo, Monte Sant`Angelo, Lanciano, Manopello, Mentorella.  Podróż z Woźniakowa autokarem, z Warszawy lot samolotem, podróż po Włoszech autokarem powrót samolotem do Warszawy i do Woźniakowa autokarem. Zapisy i bliższe informacje u ks. Dyrektora.

 • INTENCJE MSZALNE: 16–22.12. 2018 r.

  Dodano: 15 grudnia 2018 r.

   INTENCJE  MSZALNE: 16–22.12. 2018 r.

 • Ogłoszenia duszpasterskie
  III Niedziela Adwentu - 16.12.2018 rok

  Dodano: 15 grudnia 2018 r.

  Ogłoszenia duszpasterskie
  III Niedziela Adwentu - 16.12.2018 rok

  1. Trzecia niedziela Adwentu to niedziela radości – gaudete. Zbliża się bowiem czas wypełnienia obietnicy, nadejścia Zbawiciela. Stąd nietypowy, różowy kolor świecy na wieńcu adwentowym. Aby owa radość stała się naszym udziałem, trzeba dobrze wykorzystać czas przygotowania, jaki daje nam Pan.

  2.  W kolejnym tygodniu Adwentu Kościół zaprasza nas do modlitwy o chrześcijańskie życie naszych rodzin. Zapraszamy do udziału w liturgii najbliższych dni, a także do rodzinnej modlitwy w domach.

  3. Msza św. Roratnia odprawiana jest w dni powszednie w kaplicy na ul. Łęczyckiej o godz. 7.00, natomiast w naszym kościele dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej w piątek o godz. 16.30. Na zakończenie ks. Waldemar przeprowadzi konkurs lampionów.

  4. Zachęcamy do uczestnictwa w specjalnej nowennie do Bożego Narodzenia, którą odprawiamy od dzisiaj i przez kolejne dni o godz.17.30 a zakończymy przed Pasterką, 24 grudnia, o godz. 21.30. W ten sposób wypraszajmy sobie czyste serce, głęboką wiarę i radość spotkania z Bogiem wcielonym. On jest już blisko!

  5. Kończymy dzisiaj nasze duchowe przygotowania do nadchodzących świąt poprzez odprawione rekolekcje adwentowe. Posługą sakramentalną w konfesjonale będziemy służyć jeszcze przez najbliższe dni o godz. 18.00. Nie odkładajmy Sakramentu Pojednania na przyszłą niedzielę.    

  6. Jeszcze są do nabycia świece wigilijne Caritasu. Do dzisiejszego Gościa Niedzielnego dołączona jest płyta z melodiami najpiękniejszych kolęd granymi na gitarze. 

  7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Honoratę Pacholczyk l.85

               Polećmy jej duszę i dusze naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu                                  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

   

 • DOKUMENT KOŃCOWY SYNODU O MŁODZIEŻY

  Dodano: 12 grudnia 2018 r.

  DOKUMENT KOŃCOWY SYNODU O MŁODZIEŻY

  ----------------------------------------------------

 • Ogłoszenia duszpasterskie
  II Niedziela Adwentu - 09.12.2018 rok

  Dodano: 9 grudnia 2018 r.

  Ogłoszenia duszpasterskie 
  II Niedziela Adwentu - 09.12.2018 rok

  1. Usłyszane w dzisiejszej Ewangelii wezwanie św. Jana Chrzciciela, aby przygotować drogę Panu przynagla nas do gorliwego wykorzystania czasu Adwentu.

  2. Msze Święte roratnie sprawowane są w kaplicy w dni powszednie o godz. 7.00.  Roratny dla dzieci w piątki o godz. 16.30. Zachęcamy aby dzieci przychodziły na roraty z lampionami.

  3. Bóg zapłać za osobistą i wspólnotową modlitwę oraz złożone ofiary, jako wyraz łączności z Kościołem na Wschodzie.

  4.  Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania z Grupy Wzrastania w oratorium o godz. 16.30.

  Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i ze szkoły podstawowej po Mszy Św. o godz. 11.30 do naszego oratorium na „Mikołajki”.

  Także dzisiaj o godz. 14.00 spotkanie formacyjne Salezjanek i Salezjanów Współpracowników.

  5. We wtorek na Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy wypraszać potrzebne łaski, w posłudze katechetycznej i duszpasterskiej, dla ks. Waldemara Trendziuka, z okazji imienin.

  6.  W tym tygodniu w czwartek przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Zapraszamy do modlitwy w intencji Ojczyzny podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się o pokój i pomyślność naszej Ojczyzny.

  7.  Już tym tygodniu będziemy przeżywać rekolekcje adwentowe w dniach 13-14-15-16 grudnia, które poprowadzi ks. Piotr Sosnowski sdb.

  Spotkania rekolekcyjne będą w czwartek, piątek i sobotę:

  ·       w kościele parafialnym o godz. 9.00, 11.30 i 18.00.

  ·       w kaplicy na ul. Łęczyckiej o godz. 7.00 i 17.00.

  ·       w niedzielę wg grafiku świątecznego.

  8. Od niedzieli, 16 grudnia, zachęcamy do uczestnictwa w specjalnej nowennie do Bożego Narodzenia, którą będziemy odprawiali przez kolejne dni o godz.17.30 a zakończymy przed Pasterką, 24 grudnia, o godz. 21.30. W ten sposób wypraszajmy sobie czyste serce, głęboką wiarę i radość spotkania z Bogiem wcielonym. On jest już blisko!     

  9. Dziękuję Salezjanom Współpracownikom za dostarczenie opłatków wigilijnych do rodzin w parafii, które są znakiem jedności całej naszej parafialnej wspólnoty. Opłatki są jeszcze do dyspozycji w zakrystii, kiosku i w kancelarii. Gorąco dziękuję za złożone ofiary.

  10. W niedługim czasie zostaną wymienione stacje Drogi Krzyżowej znajdujące się przy alejce głównej na zewnątrz kościoła. Są już płaskorzeźby wykonane przez Jana Szymańskiego, głuchoniemego artystę ludowego.

  11.  „TORBY MIŁOSIERDZIA”, można dostarczyć do zakrystii lub kancelarii jeszcze jutro i we wtorek a 12 grudnia zostaną one przekazane do Caritas w Łowiczu. Bóg zapłać za Waszą hojność. Są również do nabycia świece wigilijne Caritas; po 5 zł mała i 15 zł duża.

  12.  Apel Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej o wyczulenie na obecność tlenku węgla w pomieszczeniach domowych jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.

  13.  4 października tego roku polscy biskupi opublikowali list pasterski wzywający do podjęcia działań na rzecz ochrony Ziemi, naszego wspólnego domu. W liście biskupi zwrócili uwagę na Szczyt Klimatyczny Organizacji Narodów Zjednoczonych COP24, który obecnie odbywa się w Katowicach, prosząc o modlitwę.

  Kryzys ekologiczny, klęski żywiołowe i zatrucie powietrza dotykają najmocniej przede wszystkim najbiedniejszych i najsłabszych w różnych częściach świata, w tym także Polski. Odpowiadając na prośbę Stolicy Apostolskiej i biskupów polskich zmówmy wspólnie modlitwę Papieża Franciszka.

  14.  W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Juliana Ejzenchart l.80

  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

   

 • INTENCJE MSZALNE: 09-15.12.2018 r.

  Dodano: 9 grudnia 2018 r.

   INTENCJE  MSZALNE: 09-15.12.2018 r. • Ogłoszenia duszpasterskie
  I Niedziela Adwentu - 02.12.2018 rok

  Dodano: 1 grudnia 2018 r.

  Ogłoszenia duszpasterskie
  I Niedziela Adwentu - 02.12.2018 rok

  1. Pierwsza Niedziela Adwentu rozpoczyna nowy rok liturgiczny. Kościół zaprasza nas do przeżywania na nowo historii zbawienia, która znajduje swoje odzwierciedlenie w liturgii Ludu Bożego. Rozpoczęty dziś Adwent przypomina nam nie tylko o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia, ale nade wszystko wzywa do gotowości na powtórne przyjście Zbawiciela na końcu czasów.

  2. Nowy rok liturgiczny i duszpasterski w Kościele w Polsce będziemy przeżywać pod hasłem „W mocy Bożego Ducha”. Jest to drugi rok w cyklu poświęconym sakramentowi bierzmowania. Będziemy zwracać szczególną uwagę na misję chrześcijanina, jaka wypływa z przyjętego bierzmowania i na budowanie i rozwijanie więzi z Kościołem.

  3. Szczególnym znakiem adwentowego oczekiwania niech będzie nasz udział w Mszach Świętych roratnych ku czci Najświętszej Maryi Panny, sprawowanych od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 w kaplicy na Łęczyckiej. Msze Święte roratne z udziałem dzieci będą odprawiane o godz. 16.30 w piątki. Zachęcamy do przyniesienia tradycyjnych lampionów.

  4. W owocnym przeżywaniu oczekiwania na przyjście Pana pomocne będą nam adwentowe ćwiczenie duchowe. Tegoroczne rekolekcje, które rozpoczną się 13-14-15-16 grudnia, wygłosi w naszej wspólnocie ks. dr Piotr Sosnowski sdb. Już dziś zaplanujmy swój udział w tym wydarzeniu.  

  5. Dziś niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego sakramentu, a na Mszy św. o godz. 11.30, poświęcenie łańcuszków i medalików dla dzieci pierwszokomunijnych i  modlitwa z błogosławieństwem małżeństw. Natomiast po Mszy świętej o godz. 18.00 modlitwa uwielbienia i wieczór konfesjonałów.

  6. We wtorek 4 grudnia przeżywamy w Kościele Dzień modlitwy w intencji bezrobotnych. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej oraz do osobistej modlitwy za przyczyną św. Barbary. Także we wtorek, o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach, a wcześniej, o godz. 17.30, różaniec za naszych zmarłych.

  7. W sobotę przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Pochylamy się nad tajemnicą wiary, która mówi, że Pan Bóg, wybierając Maryję na Matkę swego Syna, zachował Ją od grzechu pierworodnego. Msza Święta w naszym kościele o godz. 18.00. W kaplicy o godz. 17.00.

  8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych od godz. 9.00 a pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej od godz. 16.15.

  9. W przyszłą niedzielę, 9 grudnia, swoje spotkanie formacyjne ma Wspólnota Salezjanek i Salezjanów Współpracowników o godz. 14.00.

  10. Przyszła niedziela to od wielu lat Dzień Modlitwy i Pomocy Kościołowi na Wschodzie, w krajach byłego Związku Sowieckiego. Po wszystkich Mszach będą zbierane ofiary na ten cel.

  11. „TORBY MIŁOSIERDZIA”, które są jeszcze do wzięcia,trzeba będzie dostarczyć do zakrystii lub kancelarii do 12 grudnia, zostaną one przekazane do Caritas w Łowiczu. Bóg zapłać za Waszą hojność. Są również do nabycia świece wigilijne Caritas; 15 zł duża, 5 zł mała.

  12. Dziś kolejny Wieczernik młodych. Od godz. 17.00 w naszej kaplicy zakonnej adoracja a o 18.00 Msza  św. w kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  W najbliższą sobotę 8 grudnia grupa dzieci i młodzieży naszego oratorium uda się na ostatni w tym roku „Piknik z historią”. Wyjazd z Woźniakowa do Strzegocina o godz. 10.00 powrót ok. 16.30. Zadanie  jest finansowane przez Starostwo Powiatowe w Kutnie.

  W przyszłą niedzielę 9 grudnia zapraszamy kandydatów do bierzmowania z Grupy Wzrastania na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w oratorium od godz. 16.30 do 18.00.

  Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i ze szkoły podstawowej na „Mikołajki” do naszego oratorium po Mszy św. o godz. 11.30. W programie spotkanie ze św. Mikołajem i wręczenie słodkich upominków.

  13. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Jana Dolata l. 64.

              Polećmy jego duszę i dusze naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu

                          Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

   

 • INTENCJE MSZALNE: 02.12-08.12.2018 r.

  Dodano: 1 grudnia 2018 r.

   INTENCJE  MSZALNE: 02.12-08.12.2018 r.Filtr aktualności

Rozkład Mszy świętych

Niedziele i święta:
8:00; 10:00; 11:30; 18:00

Dni powszednie:
18:00

Kontakt
Woźniaków 56
99-300 Kutno

Nr konta bankowego  
05 1240 3190 1111 0000 2978 7630
Parafia pw. św. Michała Archanioła
w Kutnie-Woźniaków

Nr dostępowy 24 362-73-10 
Kancelaria Parafialna 24 362-73-25 
Biuro Oratorium 24 362-73-21 
Dom rekolekcyjny 24 362-73-20 
Wspólnota zakonna salezjanów 
24 362-73-11 
 

Biuro SL SALOS "Róża Kutno"
(24) 362-73-23 

e-mail:
Dom Zakonny: 
wozniakow@salezjanie.pl 
Dom Rekolekcyjny: 
salezjanie.wozniakow@gmail.com
Parafia:

parafia-wozniakow@salezjanie.pl 
Oratorium: 
oratorium.wozniakow@gmail.com 
SL SALOS: 
salosrozakutno@gmail.com