«  Archiwum aktualności - styczeń 2013 »

 • Ogłoszenia duszpasterskie ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA - 28.12.2014 r.

  Dodano: 28 stycznia 2015 r.

   Ogłoszenia duszpasterskie

  ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA - 28.12.2014 r.

  1. Dziś – niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego a zarazem święto świętej Rodziny:Jezusa, Maryi i Józefa. W dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo małżeństw.

  2. W środę ostatni dzień roku kalendarzowego 2014, liturgiczne wspomnienie św. Sylwestra.Wieczorną Mszę Świętą poprzedzi nabożeństwo o godz. 17.30 dziękczynno-przebłagalne: podziękujemy Dobremu Bogu za miniony rok i wszelkie dobro, któregośmy w tym czasie doznali oraz przeprosimy za grzechy przez nas popełnione. Za publiczne odśpiewanie hymnu „Ciebie, Boga, wysławiamy” tego dnia będzie można uzyskać odpust zupełny.

  3. Oktawa Bożego Narodzenia zakończy się w środę 1 stycznia uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki. Za publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź” można również uzyskać odpust zupełny.

  4. Z Maryją - Bożą Rodzicielką wejdziemy w Nowy Rok Pański 2015. Tego dnia będziemy się modlili o pokój na świecie. Porządek Mszy świętych w naszym kościele świąteczny.

  5. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobotamiesiąca. W czwartek prosimy o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Na Mszę świętą o godz. 18.00 zapraszamy ministrantów i ich rodziców. Po Mszy św. wspólne spotkanie w Oratorium. W piątekodwiedzimy chorych z sakramentami świętymi od godz. 8.00. Od godz. 16.00 spowiedź, o 16.30 Msza św. z udziałem dzieci i młodzieży gimnazjalnej. Po Mszy o godz. 18.00 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Natomiast w sobotę spotkanie grupy modlitewnej "Królowej Pokoju" ze względu na kolędę jest odwołane.W niedzielę4 stycznia po Mszy św. z godz. 11.30 spotkanie i katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodziców.

  6. Od 2 stycznia 2015 r, rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Pragniemy odwiedzić naszych Parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, do zastanowienia się nad naszymi praktykami religijnymi, do rozmowy o codziennych radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o sprawach naszej wspólnoty parafialnej. Na przygotowanym stole na białym obrusie niech znajdzie się Pismo Święte, świece, krzyż oraz zeszyty dzieci i młodzieży od religii. Na kolędzie niech będą wszyscy domownicy. Przy tej okazji można składać ofiary z przeznaczeniem: na potrzeby nowych mebli w prezbiterium.

  7. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.

  8. Starajmy się jak najgłębiej pochylić nad radosną tajemnicą narodzin Bożego Syna. Zachęcamy wszystkich, zwłaszcza dzieci, do gromadzenia się przy betlejemskim żłóbku, aby wspólnie adorować Boga w małym dziecku. Niech rozbrzmiewa w naszych domach, śpiew kolęd.

  9. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

 • Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela Zwykła- 25.01.2015 r.

  Dodano: 25 stycznia 2015 r.

   Ogłoszenia duszpasterskie

  III Niedziela Zwykła- 25.01.2015 r.

   
   

  1. Dziś – trzecia niedziela w ciągu roku, zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i Światowy Dzień Chorych na Trąd. Kończy się Tydzień Ekumeniczny, ale nie kończy się nasza troska o jedność wyznawców Chrystusa.

  2. Dziś V katecheza przygotowująca młodzież do sakramentu bierzmowania o godz. 16.30.  Również dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie modlitewne Wspólnoty Królowej Pokoju w kaplicy Domu Rekolekcyjnego.   

  3. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na pomoc dla najbiedniejszych uczestników ferii zimowych w Oratorium.

  4. ORATORIUM tak, jak w roku ubiegłym organizuje Boski Bal dla dzieci i młodzieży 30 stycznia w piątek od godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

  5. W sobotę, 31 stycznia obchodzić będziemy uroczystość św. Jana Bosko. Zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie młodzież oratoryjną na Mszę św. o godz. 18.00, którą sprawować będą miejscowi Salezjanie. Pół godziny przed Mszą św. czuwanie z św. Janem Bosko przeprowadzi Wspólnota Salezjanów Świeckich Współpracowników.

  6. W kancelarii parafialnej lub zakrystii po Mszach św. przyjmujemy intencje Mszy św. za zmarłych z rodziny, z prośbą o błog. Boże dla żyjących członków rodziny, jako podziękowanie za otrzymane dary Boże, z racji imienin, urodzin, rocznicy ślubu. Jest to dla chrześcijanina najwspanialsza forma modlitwy i pamięci o naszych najbliższych.

  7. Niedziela 1 lutego to niedziela adoracyjna po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego sakramentu, natomiast po Mszy św. o godz. 11.30 błogosławieństwo małżeństw oraz spotkanie i katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodziców. Po Mszy świętej o godz. 18.00 modlitwa uwielbienia i wieczór konfesjonałów do godz. 20.30.

  8. Chcemy zorganizować Pielgrzymkę do Włoch - Italia Christiana w sierpniu 2015 roku. Wenecja, Wyspa Murano, Padwa, Asyż, Cascia, Roccaporena, Ascoli Piceno, Manoppello, San Giovanni Rotondo, Półwysep Gargano, Monte Casino, Mentorella, Rzym, Watykan. PROGRAM RAMOWY na 10 DNI na stronie internetowej parafii i w gablocie parafialnej. Zapisy u księdza Henryka Chibowskiego.   

  9. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności: Zbigniew Grabowski l. 65 z Leszczynka.                    

  Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu;

                                Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 • Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela Zwykła- 18.01.2015 r.

  Dodano: 18 stycznia 2015 r.

   Ogłoszenia duszpasterskie

  II Niedziela Zwykła- 18.01.2015 r.

   1. Dzisiaj, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Jest to ważna inicjatywa, gdyż od jedności Chrystusowego Kościoła zależy skuteczność głoszenia Ewangelii tym, którzy jej nie znają. Dziś po Mszy św. o g. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.

  2. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na rzecz odbudowy katedry sosnowieckiej.

  3. W poniedziałek 19 stycznia przypadają imieniny ks. Henryka Chibowskiego. Solenizant odprawi Mszę świętą dzisiaj o godz. 10.00  w naszym kościele. Ofiarujmy dar modlitwy i Komunii w Jego intencji. Również na Mszy św. o godz. 10.00 wystąpi chór "Speranza" z koncertem kolęd.

  4. We wtorek, 20 stycznia, o godz. 11.00 w Oratorium odbędzie się spotkanie ze specjalistą d/s rehabilitacji na temat naturalnego różnych chorób.

  5. W środę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w czwartek, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana. Bardzo często tyle im zawdzięczamy! Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

  6. W czwartek, 22 stycznia przypada 152 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego.  

  7. W sobotę, 24 stycznia, po Mszy św. o godz. 18.00 oddamy hołd Matce Bożej  Wspomożenia Wiernych, a o godz. 17.30 odmówimy modlitwę różańcową.

  8. ORATORIUM organizuje ferie zimowe od 2 do 6 lutego 2015 r. w miejscu zamieszkania dla dzieci ze szkoły podstawowej. Mamy jeszcze 10 miejsc. Zapisy w Biurze Oratorium po Mszy św.

  Oratorium tak, jak w roku ubiegłym organizuje Boski Bal dla dzieci i młodzieży 30 stycznia od godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

  9. Zakończyła się kolęda w naszej Parafii. Wszystkim Rodzinom naszej parafii serdecznie dziękujemy za chrześcijańskie przyjęcie kapłanów z wizytą duszpasterską, za wspólną modlitwę, złożone ofiary. Niech Bóg wypełni pokojem Wasze serca i domy w każdym dniu Nowego Roku.

  10. Liturgiczne wspomnienia w tym tygodniu:

  21 stycznia w środę - św. Agnieszki; 

  22 stycznia w czwartek - bł. Laury Vicunia;

  24 stycznia w sobotę - św. Franciszka Salezego;

  11. W przyszłą niedzielę 25 stycznia można będzie złożyć ofiarę do puszek na pomoc dla najbiedniejszych uczestników ferii zimowych w Oratorium. Również w niedzielę V katecheza przygotowująca młodzież do sakramentu bierzmowania o godz. 16.30. 

  12. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:

  Tadeusz Jóźwiak l. 79 z Leszczynka. Ks. Józef Michurski sdb, l. 78 - były proboszcz naszej parafii i dziekan kutnowski dekanatu św. Michała Archanioła, pogrzeb w poniedziałek o godz. 10.30 w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie. 

                         

  Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu;

  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 • Ogłoszenia duszpasterskie - Święto Chrztu Pańskiego - 11.01.2015 r.

  Dodano: 11 stycznia 2015 r.

   Ogłoszenia duszpasterskie

  Święto Chrztu Pańskiego - 11.01.2015 r.

  1.Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego zamyka liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego. I choć w naszych kościołach kolędy będą rozbrzmiewać jeszcze do 2 lutego, czyli do świętaOfiarowania Pańskiego.

  2. Katecheza przygotowująca młodzież do sakramentu bierzmowania dziś o godz. 16.30.

  3. Kapłani przychodzą do Rodzin w imieniu Chrystusa z Bożym błogosławieństwem na Nowy Rok. Przyjęcie księdza jest publicznym uznaniem przynależności do Kościoła. Prosimy, aby byli możliwie obecni wszyscy członkowie rodziny. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.

  4. Kolęda dodatkowa 17 stycznia w sobotę od godz. 15.30. Zgłoszenia po Mszach świętych w zakrystii kościoła.

  5.W czwartek po Mszy o godz. 18.00 rozpoczyna się nowenna do Matki BożejWspomożenia Wiernych. Prośby i podziękowania można składać do skarbony przy wejściu do kościoła.

  6. ORATORIUM organizuje ferie zimowe w miejscu zamieszkania dla dzieci ze szkoły podstawowej. Spotkania odbędą się w Oratorium w dniach: od 2 do 6 lutego 2015 r. Zapisy w Biurze Oratorium w piątek i w sobotę od 17.00 do 18.00. Liczba miejsc ograniczona, więcej informacji w biurze Oratorium. Koszt 30 zł. Zapraszamy.

  7. W poniedziałek 19 stycznia przypadają imieniny ks. Henryka Chibowskiego, kierownika Oratorium, katechety szkolnego, opiekuna grupy Odnowy w Duchu Świętym. Solenizant odprawi Mszę świętą o w niedzielę 18 stycznia o godz. 10.00 w naszym kościele. Już dziś składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i sił w pracy na rzecz młodzieży i dorosłych oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki na każdy dzień. Ofiarujmy dar modlitwy i Komunii w Jego intencji.

  8. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 wystąpi chór "Speranza" z koncertem kolęd.

  9. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:

  Sylwester Głuszkowski l. 67 z Dudek; Waldemar Wachulak l. 61 z Adamowic.

  Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu;

  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 • Rozkład Kolędy w Parafii pw. św . Michała Archanioła w Kutnie-Woźniakowie. ROZKŁAD KOLĘDY 12 – 16 stycznia 2015

  Dodano: 11 stycznia 2015 r.

   Rozkład Kolędy

  w Parafii pw. św . Michała Archanioła w Kutnie-Woźniakowie.

                            ROZKŁAD KOLĘDY 12 – 16 stycznia 2015

   

  L.p.

  Dzień tygodnia

  Godzina rozpoczęcia kolędy

  Nazwa miejscowości lub nazwa ulicy

  Ilość kapłanów

  kolędujących

   

  1.

   

  12 stycznia

  poniedziałek

   

   

  15.30

   

   

   

  ul. Orzeszkowej

   

  2 kapłanów

  ul. Konopnickiej

   

  2 kapłanów

  2.  13 stycznia

  wtorek

   

  15.30

  ul. Makuszyńskiego i ul. Brzechwy

   

  1 kapłan

  ul. Modrzejewskiej, ul. Rodziewiczówny, ul. Nałkowskiej

  1 kapłan

  ul. Noskowskiego

  1 kapłan

  ul. Zapolskiej

  1 kapłan

   

   

   

  3.

   

   

  14 stycznia

  środa

  15.30

   

  ul. Łęczycka

  3 kapłanów

  ul. Barcewicza i ul. Karłowicza

  1 kapłan

   

  4.

     15 stycznia

  czwartek

   

  15.30

  ul. Żeromskiego

  1 kapłan

  ul. Wyspiańskiego

  1 kapłan

  ul. Reymonta

  2 kapłanów

   

   

   

  5.

   

   

   

   

  16 stycznia

  piątek

   

  15.30

  ul. Hoffmanowej

  1 kapłan

  ul. Krzywa

  1 kapłan

  ul. Deotymy - od Wyspiańskiego

  1 kapłan

  ul. Deotymy - do Wyspiańskiego

  1 kapłan

   

 • Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela po Bożym Narodzeniu - 04.01.2015 r.

  Dodano: 4 stycznia 2015 r.

   Ogłoszenia duszpasterskie

  II Niedziela po Bożym Narodzeniu - 04.01.2015 r.

   

  1. Dzisiejsza niedziela jest zarazem pierwszą niedzielą nowego roku. To niedziela adoracyjna po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego sakramentu, na Mszy św. o godz. 11.30 zostaną zaprezentowane Jasełka przygotowane przez ministrantów i grupę liturgiczno-modlitewną. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Po Mszy świętej o godz. 18.00 modlitwa uwielbienia i wieczór konfesjonałów. Natomiast spotkanie i katecheza dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się 18 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30.

  2. We wtorek, 6 stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. To bardzo ważna uroczystość w okresie Bożego Narodzenia. Jezus bowiem objawia się już nie tylko członkom narodu wybranego, wśród których przyszedł na świat, ale wszystkim ludziom, których reprezentują mędrcy przybywający ze wschodu. Porządek Mszy niedzielny. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na wszystkich Mszach.

  3. Spotkanie formacyjne Salezjanów Współpracowników, odbędzie się 6 stycznia o godz. 14.00.

  4. Trwa wizyta kolędowa. Kapłani przychodzą do Rodzin w imieniu Chrystusa z Bożym błogosławieństwem na Nowy Rok. Na przygotowanym stole na białym obrusie niech znajdzie się Pismo Święte, świece, krzyż oraz zeszyty dzieci i młodzieży od religii. Na kolędzie niech będą wszyscy domownicy. Z racji kolędy można składać ofiary z przeznaczeniem: na nowy wystrój w prezbiterium kościoła. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.

  5.W przyszłą niedzielę świętem Chrztu Pańskiego zakończymy liturgiczny obchód okresu Bożego Narodzenia Pańskiego. Katecheza przygotowująca młodzież do sakramentu bierzmowania o godz. 16.30.

  6. ORATORIUM SALEZJAŃSKIE im. bł. Michała Rua w Woźniakowie tradycją lat ubiegłych organizuje ferie zimowe w miejscu zamieszkania dla dzieci ze szkoły podstawowej. Spotkania odbędą się w Oratorium w dniach: od 2 do 6 lutego 2015 r. Zapisy w Biurze Oratorium w piątek i w sobotę od 17.00 do 18.00. Liczba miejsc ograniczona, więcej informacji w biurze Oratorium. Koszt 30 zł. Zapraszamy.

 • Rozkład Kolędy w Parafii pw. św . Michała Archanioła w Kutnie-Woźniakowie.

  Dodano: 2 stycznia 2015 r.

   Rozkład Kolędy

   w Parafii pw. św . Michała Archanioła w Kutnie-Woźniakowie.

  ROZKŁAD KOLĘDY 02 – 06 stycznia 2015

   

  L.p.

  Dzień tygodnia

  Godzina rozpoczęcia kolędy

  Nazwa miejscowości lub nazwa ulicy

  Ilość kapłanów

  kolędujących

   

  1.

   

   

  02 stycznia

  piątek

     9.00

   

  Podczachy i Krzesin

  1 kapłan

   

  Grabków

   

  2 kapłanów

  Gnojno i Siemiennik

   

  2 kapłanów

  2.

   

  03 stycznia

  sobota

   

  9.00

  Franki Wroczyńskie i Stanisławów

  1 kapłan

   

  Adamowice

   

  2 kapłanów

  Woźniaków /dawne bloki POM i domki jednorodzinne/

   

  1 kapłan

   

  Wroczyny wieś

  1 kapłan

   

   

  3.

     05 stycznia

  poniedziałek

     9.00

   

   

  ul. Krośniewicka 48, 50a

   

  1 kapłan

  ul. Krośniewicka od numeru pierwszego do ul. Rzemieślniczej

   

  2 kapłanów

  ul. Krośniewicka od końca do nr 52

   

  1 kapłan

  ul. Krośniewicka 50, Osiedle Kolejowe

  1 kapłan

  4.

     07 stycznia środa

   

  15.30

  Kasztanowa i domki do Państwa Kaczmarek

   

  2 kapłanów

  Woźniaków wzdłuż drogi za cmentarzem /od Państwa Kotlińskich do Państwa Blochów/

  1 kapłan

  Woźniaków od trasy 92 tzw. "czarna droga"

   

  1 kapłan

  Woźniaków od Państwa Chojnackich do Państwa Owsianych

  1 kapłan

   

  ul. Cegielniana

  1 kapłan

  5.

   

  08 stycznia

  czwartek

   

  15.30

  ul. Zielna

  3 kapłanów

  ul. Kolberga

  1 kapłan

  ul. Żytnia

  1 kapłan

   

   

  6.

   

   

   

   

   

   

  09 stycznia

  piątek

   

   

  15.30

  ul. Chopina

  2 kapłanów

  ul. Paderewskiego

  1 kapłan

  ul. Konduktorska i ul. Zbożowa

  1 kapłan

  ul. Moniuszki

  1 kapłan

   

   

  7.

   

   

   

  10 stycznia

  sobota

  9.00

  Boża Wola

   

  1 kapłan

  Leszczynek

   

  3 kapłanów

  Dudki

  2 kapłanów

   

  8.

   

  12 stycznia

  poniedziałek

   

   

  15.30

   

   

   

  ul. Orzeszkowej

   

  2 kapłanów

  ul. Konopnickiej

   

  2 kapłanów

   

   

 • Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki - 01.01.2015 r.

  Dodano: 1 stycznia 2015 r.

   Ogłoszenia duszpasterskie

  Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki - 01.01.2015 r.

   

  Na Nowy Rok Pański 2015, my Salezjanie, składamy Wam drodzy parafianie, sympatycy dzieła św. Jana Bosko oraz szanowni goście - z serca płynące życzenia, pełne miłości i dobroci.

  Niech Wasze serca wypełnia pokój, radość i Miłość, które Dziecię Boże hojnie rozsiewa po sercach ludzkich. Bądźcie zgodni, współczujący, pogodni i pełni nadziei.

  Niech ten Nowy Rok ubogaca Wasze Rodziny dobrem płynącym z Ewangelii, z serc innych ludzi oraz dobrem potrzebnym do godziwego życia.

  Z modlitwą i wdzięcznością serca - Wspólnota Salezjanów

  1.W pierwszy dzień Nowego Roku Pańskiego 2015, Kościół celebruje liturgiczną uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. W tym dniu wspomina się też nadanie Najświętszego Imienia Jezus. Tego dnia modlimy się o pokój na świecie. Dzisiaj za publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.

  2. W tych dniach przypada pierwszy piątek i sobotamiesiąca. Jutroodwiedzimy chorych z sakramentami świętymi od godz. 8.00. Od godz. 16.15 spowiedź, o 16.30 Msza św. z udziałem dzieci i młodzieży gimnazjalnej. Po Mszy o godz. 18.00 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Natomiast w sobotę spotkanie grupy modlitewnej "Królowej Pokoju" o godz. 16.00.

  3. Niedziela 4 stycznia 2015 roku to niedziela adoracyjna po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego sakramentu, na Mszy św. o godz. 11.30 zostaną zaprezentowane Jasełka przygotowane przez ministrantów i grupę liturgiczno-modlitewną. Zapraszamywszystkie dzieci wraz z rodzicami. Po Mszy świętej o godz. 18.00 modlitwa uwielbienia i wieczór konfesjonałów. Natomiast spotkanie i katecheza dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się 18 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30.

  4. Od 2 stycznia 2015 roku, rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Pragniemy odwiedzić naszych Parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, do zastanowienia się nad naszymi praktykami religijnymi, do rozmowy o codziennych radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o sprawach naszej wspólnoty parafialnej. Na przygotowanym stole na białym obrusie niech znajdzie się Pismo Święte, świece, krzyż oraz zeszyty dzieci i młodzieży od religii. Na kolędzie niech będą wszyscy domownicy. Przy tej okazji można składać ofiary z przeznaczeniem: na nowy wystrój w prezbiterium kościoła.

  5. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.

  6. W ostatnim tygodniu minionego roku 2014 odszedł do wieczności:

  Mirosław Andrzejewski l. 80 z Koła.

  Polećmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu;

  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…


Filtr aktualności

Rozkład Mszy świętych

Niedziele i święta:
8:00; 10:00; 11:30; 18:00

Dni powszednie:
18:00

Kontakt
Woźniaków 56
99-300 Kutno

Nr konta bankowego  
05 1240 3190 1111 0000 2978 7630
Parafia pw. św. Michała Archanioła
w Kutnie-Woźniaków

Nr dostępowy 24 362-73-10 
Kancelaria Parafialna 24 362-73-25 
Biuro Oratorium 24 362-73-21 
Dom rekolekcyjny 24 362-73-20 
Wspólnota zakonna salezjanów 
24 362-73-11 
 

Biuro SL SALOS "Róża Kutno"
(24) 362-73-23 

e-mail:
Dom Zakonny: 
wozniakow@salezjanie.pl 
Dom Rekolekcyjny: 
salezjanie.wozniakow@gmail.com
Parafia:

parafia-wozniakow@salezjanie.pl 
Oratorium: 
oratorium.wozniakow@gmail.com 
SL SALOS: 
salosrozakutno@gmail.com